Gratis Spelletjes op aSpelletjes.nl - Online Games en Leuke Spellen Spelen http://www.aspelletjes.nl Nieuwste spelletjes Wekker Lezen http://www.aspelletjes.nl/spel/601/wekker-lezen.html Wekker Lezen In dit spelletje kan je leren de wekker te lezen. Je kan kiezen uit uren, halve uren, kwartieren of per 5 minuten. Probeer de wekkers zo snel mogelijk op te lossen.]]> Sun, 29 Jul 2012 14:00:18 +0200 Uren Lezen http://www.aspelletjes.nl/spel/600/uren-lezen.html Uren Lezen Je ziet een tijd verschijnen en moet op de juiste analoge klok drukken. Je kunt kiezen uit drie klokken.]]> Fri, 03 Aug 2012 14:02:27 +0200 Minuten Digitale Klok http://www.aspelletjes.nl/spel/599/minuten-digitale-klok.html Minuten Digitale Klok Je moet in dit spelletje de digitale tijden (vijf in totaal) slepen naar de goede analoge klok. Je kunt dan op stop drukken en zien hoe lang je er over gedaan hebt. Hier krijg je klokken met minuten.]]> Thu, 12 Jul 2012 18:13:23 +0200 Kwartier Digitale Klok http://www.aspelletjes.nl/spel/598/kwartier-digitale-klok.html Kwartier Digitale Klok Sleep de vijf digitale tijden naar de correcte analoge klok en druk op stop om te zien hoe lang je daarover gedaan hebt. Dit spel is met kwartieren.]]> Mon, 23 Jul 2012 12:03:47 +0200 Klok Oefenen http://www.aspelletjes.nl/spel/597/klok-oefenen.html Klok Oefenen Je ziet een klok die verschillende tijden kan aangeven. Weet jij het antwoord? Als je het niet weet kun je op “antwoord” klikken en het antwoord word weergeven.]]> Mon, 13 Aug 2012 17:20:57 +0200 Klok Lezen http://www.aspelletjes.nl/spel/596/klok-lezen.html Klok Lezen Een Belgisch spelletje waarmee jij kunt oefenen met kloklezen. Je kunt kiezen tussen digitaal en analoog. Je moet met de pijltjes in het spel de tijd zo zetten dat het de tijd is die op de klok weergeven word. ]]> Thu, 16 Aug 2012 13:45:10 +0200 Klokkijken Leren http://www.aspelletjes.nl/spel/595/klokkijken-leren-2.html Klokkijken Leren Het spelletje vertelt jou een tijd. Jij moet de wijzers op de klok op de goede tijd zetten. Je kunt de wijzers verslepen.]]> Sat, 14 Jul 2012 14:34:46 +0200 Hoe Laat Is Het http://www.aspelletjes.nl/spel/594/hoe-laat-is-het.html Hoe Laat Is Het In dit spel word je een vraag gesteld: Hoe laat is het? De klok geef een tijd aan en die moet jij vertellen. Handig als je klokkijken wilt trainen.]]> Sat, 04 Aug 2012 11:21:34 +0200 Halve Uren Digitale Klok http://www.aspelletjes.nl/spel/593/halve-uren-digitale-klok.html Halve Uren Digitale Klok Sleep de vijf digitale tijden naar de juiste analoge klok en druk dan op stop om te zien hoe lang je daarover gedaan hebt. Dit spel werkt met halve uren.]]> Sun, 26 Aug 2012 15:09:44 +0200 5 Minuten Digitale Klok http://www.aspelletjes.nl/spel/592/5-minuten-digitale-klok.html 5 Minuten Digitale Klok Je krijgt 5 analoge klokken gegeven en 5 digitale tijden. Jij moet de digitale tijden naar de juiste analoge klokken slepen. Probeer dit in zo weinig mogelijk tijd te doen.]]> Tue, 24 Jul 2012 22:22:13 +0200 Skelet Spel http://www.aspelletjes.nl/spel/591/skelet-spel.html Skelet Spel Praat met Spike en hij zal je alles leren wat er over het lichaam te weten valt. Je kunt veel leren over het skelet en het lichaam en in het algemeen in dit spelletje.]]> Sun, 19 Aug 2012 11:13:02 +0200 Skelet Samenstellen http://www.aspelletjes.nl/spel/590/skelet-samenstellen.html Skelet Samenstellen Leg de botten op de goede plaats in het skelet. Als je goed kijkt kun je al een beetje zien waar de juiste botten moeten komen te liggen.]]> Tue, 21 Aug 2012 14:58:05 +0200 Skelet Bouwen http://www.aspelletjes.nl/spel/589/skelet-bouwen.html Skelet Bouwen Probeer het skelet zo goed mogelijk op te bouwen. Je doet dit door de botten naar de juiste plek te slepen.]]> Tue, 28 Aug 2012 11:26:45 +0200 Schijf van Vijf http://www.aspelletjes.nl/spel/588/schijf-van-vijf.html Schijf van Vijf Draai aan de schijf van vijf en leg de producten in het juiste vakje. Als je het goed hebt krijg je tien punten. Probeer zoveel mogelijk complete vakjes te maken.]]> Tue, 28 Aug 2012 11:26:49 +0200 Luizenjacht http://www.aspelletjes.nl/spel/587/luizenjacht.html Luizenjacht Dit spel is een soort online bordspel. Het doel is om het spel zo vlug mogelijk te spelen zodat al jouw luisjes in het bad liggen. Je speelt het met pionnen.]]> Sat, 01 Sep 2012 13:43:04 +0200 EHBO Spel http://www.aspelletjes.nl/spel/586/ehbo-spel.html EHBO Spel Iedere keer als je op het meisje Kizzy klikt leer je wat over Eerste Hulp Bij Ongelukken (EHBO). Heel nuttig als je je EHBO examen moet doen en slecht bent in leren.]]> Thu, 06 Sep 2012 17:55:24 +0200 Bloedsomloop http://www.aspelletjes.nl/spel/585/bloedsomloop.html Bloedsomloop In dit spel praat je met Bart. Bart is een jongen die, als je op hem klikt, je iets leert over bloed- en zuurstoftransport. Handig en leerzaam!]]> Tue, 17 Jul 2012 15:30:32 +0200 Hersenen Besturen http://www.aspelletjes.nl/spel/584/hersenen-besturen.html Hersenen Besturen Je bestuurt de hersenen van een skiër. Je moet met de hersenen van de skiër de goede kant op zien te sturen. Dit doe je door neuronen en receptors te besturen.]]> Fri, 17 Aug 2012 10:48:23 +0200 Bolletjes Memory http://www.aspelletjes.nl/spel/583/bolletjes-memory.html Bolletjes Memory De computer laat bolletjes oplichten. Als de computer klaar is mag jij ze in dezelfde volgorde aanklikken.]]> Sun, 04 Nov 2012 16:40:06 +0100 Vliegende Memory http://www.aspelletjes.nl/spel/582/vliegende-memory.html Vliegende Memory Dit is het klassieke memory spelletje maar in deze versie vliegen de bolletjes door elkaar. Je moet dus goed in de gaten houden waar de bolletjes naar toe gaan en wees zeer snel!]]> Fri, 13 Jul 2012 21:54:43 +0200 Dieren Herkennen http://www.aspelletjes.nl/spel/581/dieren-herkennen.html Dieren Herkennen Je ziet een plaatje van een jungle. Daar zal een beest doorheen flitsen. Daarna mag je aanwijzen welk beest dat was. Je krijgt vijf kansen. Er zijn verschillende levels.]]> Sun, 24 Mar 2013 11:25:22 +0100 Steden Zoeken http://www.aspelletjes.nl/spel/578/steden-zoeken.html Steden Zoeken Zoek de juiste steden op de grote landkaart. Je kunt, als je een plaats hebt aangewezen, ook zien hoeveel kilometer je er van af zat.]]> Fri, 13 Jul 2012 10:20:50 +0200 Landen van Azië http://www.aspelletjes.nl/spel/572/landen-van-azië.html Landen van Azië Azië heeft de grootste landen ter wereld zoals Rusland en China. Deze zal je wel kunnen vinden, maar kan je de andere landen ook vinden?]]> Wed, 08 Aug 2012 15:18:44 +0200 Landen van Afrika http://www.aspelletjes.nl/spel/571/landen-van-afrika.html Landen van Afrika In dit topografie spel van Afrika moet je proberen al de landen van Afrika te vinden in een zo kort mogelijke tijd met zo weinig mogelijk fouten.]]> Sat, 07 Jul 2012 16:12:49 +0200 Hoofdsteden in Europa http://www.aspelletjes.nl/spel/569/hoofdsteden-in-europa.html Hoofdsteden in Europa Als je Europa goed kent dan mag dit spelletje niet echt moeilijk voor je zijn. Hier moet je namelijk al de hoofdsteden van de Europese landen aanduiden.]]> Thu, 06 Sep 2012 17:55:20 +0200 Hoofdsteden in Azië http://www.aspelletjes.nl/spel/568/hoofdsteden-in-azië.html Hoofdsteden in Azië In dit spel moet je de hoofdsteden van de verschillende Aziatische landen proberen terug te vinden. Tracht dit te doen in zo weinig mogelijk pogingen.]]> Sat, 01 Sep 2012 13:42:59 +0200 Hoofdsteden in Afrika http://www.aspelletjes.nl/spel/567/hoofdsteden-in-afrika.html Hoofdsteden in Afrika Afrika telt heel wat landen en bijbehorende hoofdsteden. Probeer in dit spelletje al de hoofdsteden terug te vinden.]]> Sun, 26 Aug 2012 15:09:38 +0200 Bergen en Waters in Europa http://www.aspelletjes.nl/spel/566/bergen-en-waters-in-europa.html Bergen en Waters in Europa Hoe goed ken jij Europa? In dit spel moet je de bergen en waters proberen te vinden. Probeer dit in zo weinig mogelijk pogingen.]]> Tue, 21 Aug 2012 14:58:16 +0200 Australische Provincies http://www.aspelletjes.nl/spel/565/australische-provincies.html Australische Provincies Raad de Australische plaatsen binnen de tijd. Dit is een leuk spelletje om je kennis over Australië te testen!]]> Fri, 03 Aug 2012 14:02:12 +0200 Afrika Quiz http://www.aspelletjes.nl/spel/564/afrika-quiz.html Afrika Quiz Een goed spelletje om je topografische kennis van Afrika te testen. Weet jij welke plaats in welk deel van Afrika ligt?]]> Thu, 02 Aug 2012 22:37:50 +0200 25 Steden in Zweden http://www.aspelletjes.nl/spel/563/25-steden-in-zweden.html 25 Steden in Zweden In dit toffe topografie spel moet je proberen 25 grote steden van Zweden te vinden. Rechts boven komt de naam van de stad te staan en dan moet jij weten bij welk bolletje het hoort.]]> Thu, 02 Aug 2012 13:15:13 +0200 25 Steden in Spanje http://www.aspelletjes.nl/spel/562/25-steden-in-spanje.html 25 Steden in Spanje Op het kaartje van Spanje zie je 25 bolletjes. Ken jij de namen van de steden die bij de bolletjes horen? Test het hier uit!]]> Wed, 01 Aug 2012 11:42:35 +0200 25 Steden in Italië http://www.aspelletjes.nl/spel/561/25-steden-in-italië.html 25 Steden in Italië In dit spelletje zijn er 25 steden van Italië aangeduid. Jij moet proberen elke stad te vinden in zo weinig mogelijk pogingen. Veel succes!]]> Thu, 05 Jul 2012 18:04:49 +0200 25 Steden in Engeland http://www.aspelletjes.nl/spel/560/25-steden-in-engeland.html 25 Steden in Engeland Denk je iets van Engeland te kennen? Probeer dit spel dan maar eens. Hier moet je in zo weinig mogelijk pogingen 25 steden van Engeland aanduiden.]]> Mon, 30 Jul 2012 10:41:34 +0200 25 Steden in Duitsland http://www.aspelletjes.nl/spel/559/25-steden-in-duitsland.html 25 Steden in Duitsland In dit spel kan je de 25 grote steden van Duitsland oefenen. Probeer zo weinig mogelijk fouten te maken bij het vinden van de steden.]]> Tue, 17 Jul 2012 15:30:36 +0200 25 Steden in Amerika http://www.aspelletjes.nl/spel/558/25-steden-in-amerika.html 25 Steden in Amerika Hoe goed ken jij Amerika? In dit leuke topografie spelletje kan je testen of je deze 25 steden van Amerika kent. Rechts bovenaan komen de steden staan en jij moet ze aanklikken.]]> Wed, 11 Jul 2012 12:40:02 +0200 Helipost http://www.aspelletjes.nl/spel/521/helipost.html Helipost In dit leuke spelletje moet je met een helikopter de post bezorgen in de Nederlandse steden of in Europa.]]> Fri, 11 May 2012 18:31:17 +0200 De Nieuwe Unie http://www.aspelletjes.nl/spel/520/de-nieuwe-unie.html De Nieuwe Unie In dit spel moet je de namen van de lidstaten en kandidaat-lidstaten van Europa op de juiste plaats zetten.]]> Fri, 01 Jun 2012 22:01:30 +0200 Statetris UK http://www.aspelletjes.nl/spel/519/statetris-uk.html Statetris UK Aan de andere kant van de zee bevindt zich het Verenigd Koninkrijk. Ken jij het zo goed dat je al de delen op de juiste plaats kan leggen?]]> Tue, 12 Jun 2012 12:44:43 +0200 Statetris Amerika http://www.aspelletjes.nl/spel/518/statetris-amerika.html Statetris Amerika Amerika is het machtigste land in de wereld. Kan jij de verschillende onderdelen terug als een puzzel in elkaar leggen?]]> Wed, 20 Jun 2012 08:14:06 +0200 Statetris South Carolina http://www.aspelletjes.nl/spel/517/statetris-south-carolina.html Statetris South Carolina Ken jij de verschillende delen van South Carolina? Test het uit in dit spelletje]]> Sun, 24 Jun 2012 21:16:07 +0200 Statetris Nederland http://www.aspelletjes.nl/spel/516/statetris-nederland.html Statetris Nederland In dit spel kan je je kennis van Nederland bewijzen. Jij moet proberen de delen van Nederland terug op de juiste plaats te leggen. Ze vallen naar beneden zoals de blokjes in tetris naar beneden vallen.]]> Wed, 20 Jun 2012 08:14:13 +0200 Statetris Japan http://www.aspelletjes.nl/spel/515/statetris-japan.html Statetris Japan Japan ligt super ver weg van Nederland. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat je Japan niet van binnen en van buiten kan kennen. Probeer de gebieden op de juiste plaats te leggen.]]> Thu, 07 Jun 2012 10:43:17 +0200 Statetris Italië http://www.aspelletjes.nl/spel/514/statetris-italië.html Statetris Italië Italië, het land van de pizza. Maar kan jij ook de verschillende provincies van Italië terug op de juiste plaats leggen?]]> Sun, 24 Jun 2012 21:15:58 +0200 Statetris Duitsland http://www.aspelletjes.nl/spel/513/statetris-duitsland.html Statetris Duitsland Hoe goed ken jij je buurland Duitsland? Probeer al de delen van Duitsland op de juiste plaats te leggen in dit tetrisachtig spelletje.]]> Tue, 12 Jun 2012 12:44:48 +0200 Statetris Frankrijk http://www.aspelletjes.nl/spel/512/statetris-frankrijk.html Statetris Frankrijk Frankrijk is een groot land dat bestaat uit veel provincies. Kan jij elke provincie terug op de juiste plaats leggen?]]> Fri, 01 Jun 2012 22:01:20 +0200 Statetris Europa http://www.aspelletjes.nl/spel/511/statetris-europa.html Statetris Europa In dit leuke spel moet je proberen de landen van Europa terug op de juiste plaats te leggen op de kaart. De landen vallen naar beneden zoals de blokken in Tetris.]]> Fri, 25 May 2012 21:05:21 +0200 Statetris China http://www.aspelletjes.nl/spel/510/statetris-china.html Statetris China In China wonen meer dan een miljard mensen. Maar kan jij ook de provincies van China terug op de juiste plaats leggen?]]> Sun, 20 May 2012 13:06:22 +0200 Statetris Brazilië http://www.aspelletjes.nl/spel/509/statetris-brazilië.html Statetris Brazilië Hoe goed ken jij Brazilië? In dit op tetris gebaseerde spel moet je proberen al de provincies van Brazilië terug op de juiste plaats te leggen.]]> Sat, 12 May 2012 09:32:57 +0200 Statetris Afrika http://www.aspelletjes.nl/spel/508/statetris-afrika.html Statetris Afrika Statetris Afrika is een leuk tetris spelletje waarbij Afrika verdeeld is in blokken. De blokken vallen naar beneden zoals in tetris, en jij moet ze op de juiste plaats zetten.]]> Tue, 01 May 2012 10:12:58 +0200